15 вересня 2017 року об 14:00 в Гатненській сільській раді відбудеться засідання сесії

15 вересня 2017 року об 14:00 годині в залі засідань адміністративної будівлі Гатненської сільської ради (вул. Київська, 138)  відбудеться чергове 21-ше засідання сесії.

Про це стало відомо з розпорядження сільського голови Гатного Броніслава Корицького від 05 вересня, опублікованому на офіційному веб-сайті Гатненської сільської ради.

Як зазначається в розпорядженні, на розгляд пленарного засідання винесені земельні, бюджетні та інші питання. Зокрема, винесено питання “Про внесення змін в рішення двадцятої сесії Гатненської сільської ради від 20.12.2016 року № 96 “Про затвердження сільського бюджету Гатненської сільської ради на 2017 рік””, яке буде доповідати голова бюджетної комісії ради Вадим Давиденко.

Земельні питання буде доповідати голова постійної депутатської комісії з питань землекористування, розвитку території, благоустрою та торгівлі Гатненскьої сільради Володимир Сафончик, син якого в період головування депутата став власником земельної ділянки у Гатному.

Інші різні питання будуть доповідати секретар сільської ради Петро Дроща, дружина якого Яна Дроща у 2016 році стала власницею 4 однакових квартир в ЖК “Європейське місто” в Крюківщині та самопроголошений член виконкому сільради Сергій Вітенко.

Варто зазначити, що при плануванні засідання сесії Гатненська сільська рада окрім розпорядження сільського голови, мусила за 20 днів опублікувати проекти рішень сесії, що також було вимогою мешканців села в колективному  зверненні до сільського голови та є вимогою законодавства .

Крім того, голова сільської ради Броніслав Корицький разом з виконавчим комітетом, ймовірно, проігнорували звернення Громадської Ради при Києво-Святошинській райдержадміністрації, в якій Громадська Рада просила внести до порядку денного наступної сесії ради питання “Про законність будівництва АЗС в селі Гатне (будівництво “ЮПІДЖИ” на Інститутській)”, “Про доступ до водойми в селі Гатне (перешкоджання вільному доступу до озера з боку забудовника “Інтергал-Буд”)”, а також “Про наявність очисних споруд при забудові масиву “Озерний гай” в центрі с. Гатне”.

Гатненська сільська рада відповіла на звернення Громадської Ради, що ці питання будуть розглянуті на черговій сесії Гатненської сільської ради.

Однак, як видно з питань винесених на засідання сесії – питання, викладені у зверненні Громадської ради при Києво-Святошинської райдержадміністрації до сільського голови, Броніслав Корицький не врахував.

В шапці розпорядження про скликання сесії, як це вже стало традицією, спочатку зазначено “Гатненська сільська рада”, а трохи нижче згадано ще й “виконавчий комітет”. Виникає питання, до чого в розпорядженні сільського голови вказано “виконавчий комітет”?

Така практика є або результатом непрофесійності, або таким чином сільський голова Броніслав Корицький намагається уникнути від відповідальності. Схожий випадок був уже з відповіддю на колективне звернення, на яке відповів начебто виконавчий комітет, хоча звернення було адресовано голові.

Нагадаємо, 29 серпня 2017 року ініціативна група мешканців села Гатне отримала відповідь від сільського голови Броніслава Корицького на своє колективне звернення щодо дотримання Гатненською сільською радою законів України “Про доступ до публічної інформації” та “Про місцеве самоврядування”.