15 вересня на засіданні сесії депутати також розглянуть проблему “Озерного гаю” та будівництва АЗС “ЮПІДЖИ”

Сільський голова Гатного Броніслав Корицький 11 вересня 2017 року вніс зміни в своє розпорядження від 05 вересня № 21 “Про скликання чергової сесії Гатненської сільської ради”.

Про це йдеться в розпорядженні сільського голови, яке опубліковане на офіційному веб-сайті Гатненської сільської ради у відповідь на запит Громадської Ради при Києво-Святошинській райдержадміністрації.

Як зазначається в розпорядженні, голова сільської ради Гатного Броніслав Корицький доповнив своє розпорядження від 05 вересня питанням “Про розгляд звернення Громадської Ради при Києво-Святошинській райдержадміністрації з питань “Про законність будівництва АЗС в с. Гатне”, “Про доступ до водойм в с. Гатне”, а також “Про наявність очисних споруд при забудові масиву “Озерний гай” в центрі с. Гатне”.

Варто зазначити, що охоронці житлового комплексу “Озерний гай Гатне”, як і раніше,  всупереч статті 13 Конституції України та Водного Кодексу України перешкоджають у вільному доступі до природних ресурсів мешканцям села Гатне.

Крім того, будівництво житлового комплексу ведеться попри заборону Гатненської сільської ради, яка у 2008 році затвердила місцеві правила благоустрою, що забороняють  будувати багатосекційні або багатоквартирні житлові будинки на територіях, які не забезпечені централізованим каналізуванням. Цим рішенням також заборонено встановлювати шлагбауми та інші обмежувачі швидкості на території села без погодження з виконавчим комітетом Гатненської сільської ради.

Гатненська сільська рада не надавала дозволу ТОВ ВК “Підряд” на встановлення шлагбауму на в’їзді на територію житлового комплексу.

Будівництво АЗС в селі Гатне на вулиці Інститутській також ведеться всупереч будівельним нормам.

15 вересня 2017 року об 14:00 в приміщенні Гатненської сільської ради на засіданні сесії будуть розглядатись ці та інші питання.