Гатненський сільський голова Броніслав Корицький “прозвітувався” за роботу у 2017 році

Найбільшими проблемами у 2017 році були дороги, освітлення вулиць та переповнений садок.

Про це стало відомо зі звіту Гатненського сільського голови Броніслава Корицького про виконану роботу сільською радою за 2017 рік, оприлюдненому на офіційному веб-сайті Гатненської сільської ради (наведено нижче).

Так, у 2017 році було виконано роботи по ямковому, поточному, а також капітальному ремонту доріг по всій території с. Гатне. Поряд з цим, Гатненською сільською радою було виконано капітальний ремонт електромереж та встановлено сучасні ліхтарі на вулицях с. Гатного.

Крім того, у 2017 році було встановлено огорожі на дитячих майданчиках на шести вулицях села, розширено вулицю Космонавтів та збудовано на ній тротуар, зроблено поточний ремонт у дитячому садочку “Умка”, розроблено проектно-кошторисну документацію на будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 міcць поруч з місцевою школою і ще низку робіт.

Варто звернути увагу на те, що сільський голова с. Гатне Броніслав Корицький не проводив відкриту  зустріч перед територіальною громадою з приводу опублікованого на сайті сільської ради звіту роботи за 2017 рік, чим порушив норму закону “Про місцеве самоврядування”:

Стаття 42. Повноваження сільського, селищного, міського голови

  1. Сільський, селищний, міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами. На вимогу не менше половини депутатів відповідної ради сільський, селищний, міський голова зобов’язаний прозвітувати перед радою про роботу виконавчих органів ради у будь-який визначений ними термін.

 

Таким чином сільський голова уникнув публічної зустрічі з людьми, хоча у громади накопичилось чимало критичних питань з приводу функціонування місцевих органів влади.

А тому звіт на виконання норми закону не можна вважати виконаним.

Також слід зазначити, що на виконання статті 26 згаданого закону,сільський голова мав прозвітувати перед депутатським корпусом на пленарному засіданні. Звіт мав бути з приводу діяльності виконавчих органів ради, у тому числі про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності. Але про таке звітування також нічого не відомо, імовірно, воно також не проводилось.

 

(титульне фото з офіційного сайту сільської ради)

Гатне Інфо