Заплановано громадське обговорення проекту рішення про добровільне ОТГ

22 жовтня 2017-го року об 10:00 в приміщенні Гатненської сільської ради за адресою с. Гатне, вул. Київська, 138, відбудуться громадські слухання по питанню обговорення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад.

Про це йдеться в оголошенні, яке розміщене на офіційному веб – сайті Гатненської сільської ради.

Як повідомляється на сайті, організатором громадського обговорення є Гатненська сільська рада, а відповідальна особа за проведення громадських слухань – секретар сільради Петро Дроща.

“Реєстрація учасників громадських слухань та акредитація представників засобів масової інформації розпочинається об 09:20 київського часу 22 жовтня 2017 року за місцем проведення громадських слухань” – зазначають на сайті.

Крім того, також повідомляється, що ознайомлення з матеріалами на тему громадських слухань буде здійснюватись з 09:00 год. до 12.00 год. в робочі дні у адмінбудівлі Гатненської сільської ради.

Однак ні на офіційному веб-сайті Гатненської сільської ради, ні в адмінбудівлі ради станом на 22 вересня не оприлюднено будь-якихматеріалів на тему громадського обговорення, з якими мешканці села могли б ознайомитись.

Гатненська сільська рада повідомляє:  “пропозиції (зауваження) пропонується подавати письмово до 22.10.2017 року за адресою: 08160, Київська обл., Києво-Святошинський р-н., с. Гатне, вул. Київська, 138.”.

Візит безпосередньо в сільську раду виявив, що  матеріалів для ознайомлення наразі не існує. Ніби матеріали є у діловода Світлани Педченко, яка зараз у відпустці, а по її поверненню в середу наступного тижня буде можливість ознайомитись з матеріалами.

Таку відповідь дав заступник сільського голови Сергій Вітенко, уточнивши перед цим інформацію у секретаріаті виконавчого комітету сільради. Також він зазначив, що в газеті буде опубліковано оголошення, де буде зазначена вся інформація, включаючи переваги і недоліки об’єднання.

Викликає подив, чому на офіційному сайті оприлюднюється оголошення про можливість ознайомлення з матеріалами, а їх насправді немає. У зв’язку з цим виникає враження, що до процесу об’єднання громад підходять легковажно, можливо переслідуючи приховані цілі.

Тому пропозиції чи зауваження до матеріалів проекту громадського обговорення мешканці села не можуть подати, так як наразі немає з чим ознайомлюватись.

Як тільки нами буде отримано згадані матеріали, їх буде опубліковано, і жителі с. Гатне зможуть ознайомитись і, можливо, подати письмові пропозиції, а потім прийти на громадське обговорення і висловити свою думку за правильне об’єднання чи залишення села в стані самостійності.

“Гатне Інфо” раніше повідомляло, що у серпні 2017-го депутати Гатненської сільської ради розносили по своїм округах анкети “про об’єднання громад”, в яких в певній мірі маніпулятивно схиляли мешканців села віддати перевагу  під об’єднання з Крюківщиною. В такому випадку можуть почастішати випадки незаконного виділення земельних ділянок в межах між населеними пунктами, а також “поховання” питання незаконного Генерального плану Гатного.

Автори: Сергій Чагаров, Олексій Загорський