Оголошення про скликання 25-ої сесії 26 грудня 2017 року о 10:00

26 грудня 2017 року о 10:00 годині в Гатненській сільській раді відбудеться засідання сесії

 

26 грудня 2017 року о 10:00 годині в залі засідань адміністративної будівлі Гатненської сільської ради відбудеться засідання двадцять п’ятої чергової сесії сільської ради.

Про це йдеться в розпорядженні Гатненського сільського голови Броніслава Корицького від 11 грудня 2017 року, яке опубліковане на офіційному веб-сайті Гатненської сільської ради.

На розгляд пленарного засідання було винесено питання щодо затвердження сільського бюджету с. Гатне на 2018 рік, про затвердження штатних розписів на 01 січня 2018 року і питання про затвердження розпоряджень сільського голови с. Гатне. Також будуть розглядатись земельні питання, які буде доповідати секретар ради Петро Дроща, який нещодавно засвітився в земельній оборудці та різні питання.

Варто позитивно відмітити, що оголошення про скликання сесії, завчасно оприлюднено за 10 днів до проведення.

Разом з тим, жодних проектів рішень чергової 25-ої сесіїна офіційному веб-сайті ради не оприлюднено, що є порушенням ЗУ “Про доступ до публічної інформації”, який вимагає оприлюднення проектів рішень сесій за двадцять днів до їх розгляду. Тому громада часто стає свідком того, що депутати під час голосування не розуміють та не задумуються за що голосують. Це ганебне явище, на яке громада системно звертає увагу, але той же секретар ради Петро Дроща, який відповідальний за оприлюднення проектів рішень, його нахабно ігнорує. Виникає питання, як депутати можуть взагалі голосувати, якщо вони не читали проектів рішень?

Нагадаємо, на засіданнях депутати Гатненської сільської ради вперто ігнорують прохання жителів села Гатне при розгляді тих чи інших питань, що в подальшому призводить до недовіри з боку громадськості до депутатського корупусу.