Аналітична група направила інформаційні запити в Крюківщину та Чабани

В вівторок 14 листопада члени аналітичної групи Бабич Світлана, Січкаренко Ірина і Булкот Богдан зустрілися з головою Крюківщинської сільської ради Кріпаком Андрієм для передачі інформаційного запиту щодо питань ОТГ. Зустріч пройшла конструктивно, голова сільради уважно перечитав список питань, відмітив їх правильність і доцільність. Він поінформував членів групи, що всі відповіді на поставлені питання в сільраді є, будуть зроблені завірені копії і до кінця тижня документи будуть передані аналітичній групі.

В середу 15 листопада члени аналітичної групи Крепосняк Володимир та Загорський Олексій зустрілися з заступником голови Чабанівської селищної ради Наумчуком Олегом для передачі інформаційного запиту щодо питань ОТГ. Зустріч розпочалась нажаль з затримкою, але пройшла конструктивно. Заступник голови перечитав список питань, по деяких із них відбулось більш детальне обговорення. Було домовлено, що детальні відповіді будуть також надані і в письмовій формі у відповіді на цей запит.

Наводимо текс запиту, направленого в смт. Чабани. В Крюківщину запит був майже ідентичний.

Інформаційний запит

            На підставі статей 1,13,19,20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись іззапитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копія рішення сесії Чабанівської селищної ради про затвердження бюджету на 2017 рік. У разі внесення змін до бюджетупрошу також надати копіірішень сесійякими затверджені відповідні зміни.

2. Фактичне виконання доходної частини бюджету за 9 місяців 2017 року (загальний та спеціальних фонд) з детальним розписом податкових, неподаткових надходжень, трансфертів.

3. Фактичне виконання видаткової частини бюджету за 9 місяців 2017 року з детальним розписом видатків по загальному та спеціальному фондах.

4. Розмір площі земельного фонду смт. Чабани і с.Новосілки.

5. Інформацію про стан інвентаризації земельного фонду смт Чабани і с.Новосілки: копія рішення сільської ради щодо виконання відповідних робіт (інвентарізація земельного фонду), наявність договору з розробником документації, строки виконання;

 6. Інформацію щодо чисельності населення станом на 30.09.17 р.:

-загальна кількість проживаючих мешканців в смт. Чабани і с.Новосілки;

-кількість зареєстрованих мешканців: мешканці, які мають право голосу (виборці),  дошкільного віку, шкільного віку;

-кількість пільговиків;

-кількість багатодітних сімей.

7. Кількість закладів, що будуть утримуватися повністю або частково за рахунок бюджету в разі утворення ОТГ (загальноосвітні навчальні заклади I-III, I-II, I ступенів, дошкільні навчальні заклади, заклади позашкільної освіти, заклади культури, заклади фізичної культури, медичні заклади (амбулаторія, поліклініка, лікарня, станція швидкої допомоги), інші (за наявності).

8. Який граничний норматив наповнюваності у:

-загальноосвітніх навчальних закладах IIIIIIII ступенів учнями;

-дошкільних навчальних закладах.

9. Фактична кількість учнів у відповідних загальноосвітніх навчальних і дошкільних закладах. 10. Інформацію про кількість дітей, які стоять у черзі до дитячого садочку;

11.Наявність приміщень для розміщення державних органів, установ, що здійснюють повноваження щодо: 

· правоохоронної діяльності;

·  реєстрації актів цивільного стану та майнових прав;

·  пенсійного забезпечення;

·  пожежної безпеки;

·  казначейського обслуговування

12. Копія програми економічного, соціального та культурного розвитку на 2017 рік (та у разі наявності на майбутні роки)

13. Перелік адміністративних послуг Чабанівської селищної ради із зазначенням вартості цих послуг

14. Кількість юридичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності, зареєстрованих на території селищної ради, а також сума ПДФО за 2017 рік

15. Кількісний склад апарату сільської ради і загальний щомісячний фонд заробітної плати

16. Загальний фонд заробітної плати працівників державних установ на території селищної ради

17. Кількість сімей, що користуються субсидіями, а також сума наданих субсидій станом за 2017 рік

18.Відшкодування пільг мешканцям  за 2017 рік

19. Співвідношення сум закупівель, зроблених сільською радою на відкритих конкурентних торгах через ПРОЗОРРО, до допорогових закупівель.

20.Кількість багатоповерхівок, передбачених генпланом, які ще не побудовані

21.Повний пакет документів щодо надання пропозиції про обєднання с.Гатне: протокол громадського обговорення, рішення  сесії.