28 вересня в Гатненській сільській раді відбудеться громадське обговорення детального плану території земельної ділянки під АЗС

28 вересня 2017 року о 10:00 годині в приміщенні Гатненської сільської ради по вул. Київська, 138 відбудеться громадське обговорення детального плану території в межах села Гатне на якій планується розміщення та експлуатація будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства загальною площею 1, 6809 га, тобто АЗС.

Про це йдеться в оголошенні Гатненської сільської ради, яке розміщене в комунальній газеті села “Новий день” від 19 серпня 2017 року.

В оголошенні зазначається, що “відповідно до рішення 19-ої сесії 07-го скликання Гатненської сільської ради № 6 від 21 червня 2017 року був розроблений детальний план території в межах села Гатне Києво-Святошинського району Київської області земельної ділянки на якій планується розміщення та експлуатація будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства загальною площею 1,6809 га. Попри те, що спочатку згадано було лише про одну земельну ділянку, далі сільська рада наводить її в множині: “земельні ділянки знаходяться у приватній власності ТОВ “ПАНТЕРА ЛТД”.

В оголошенні не вказано де саме знаходиться земельна ділянка та її кадастровий номер, але згідно публічної кадастрової карти два місяці тому це була одна ділянка, а зараз вона вже розділена на дві. Цільове призначення земельних ділянок на публічній кадастровій карті відрізняється від того, що в оголошенні. По карті ділянка під введення особистого селянського господарства, а в оголошенні вже значиться “під розміщення та експлуатацію будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства”. Тож, імовірно, незабаром йтиме мова про зміну цільового призначення земельних ділянок під розміщення АЗС.

Ці, земельні ділянки, вірогідно, фігурують у кримінальному провадженні № 52017000000000245 від 07.04.2017, відкритим НАБУ за ч. 2 ст. 364 КК України за фактом зловживання службовими особами Національної академії аграрних наук України, Києво-Святошинської районної державної адміністрації, Головного управління Держгеокадастру у Київській області, Управління Держгеокадастру у Києво-Святошинському районі Київської області, Гатненської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області. Такий висновок можна зробити з ухвали Солом’янського районного суду м. Києва від 6 липня. Як зазначається в ухвалі суду, посадові особи вказаних установ, які діючи всупереч інтересам служби, без дотримання передбаченого законодавством України порядку, прийняли рішення на підставі яких з державної власності вибули земельні ділянки загальною площею близько 100 га.

Варто зазначити, що засідання сесії ради 21 червня 2017 року було проведено з порушеннями законодавства враховуючи те, що на офіційному веб-сайті Гатненської сільської ради жодної згадки про проведення такої сесії немає, а тому детальний план території на засіданні сесії Гатненської сільради розроблявся без врахування думки громади села. Рішення сесії за вказане число також на офіційному веб-сайті немає.

Гатненська сільська рада додатково повідомляє, що ознайомитись з матеріалами проекту містобудівельної документації можливо з 28.08.2017 року в робочі дні, в кабінеті землевпорядника Гатненської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області. Разом з тим, на офіційному веб-сайті Гатненської сільської ради матеріали містобудівна документація не розміщена.

Відповідальна особа за проведення громадських слухань – член виконавчого комітету Гатненської сільради Голуб Ігор Якович.

Автор: Сергій Чагаров