Відповідь на звернення мешканців с. Гатне до сільського голови про дотримання Гатненською сільрадою ЗУ “Про доступ до публічної інформації”

29 серпня 2017 року мешканці села Гатне отримали відповідь на своє колективне звернення до сільського голови Гатного Броніслава Корицького з приводу дотримання Гатненською сільською радою деяких норм закону України “Про доступ до публічної інформації” та “Про місцеве самоврядування”.


У відповіді виконавчий комітет зазначає: “викладена в зверненні інформація прийнята до уваги та буде використана в подальшій роботі Гатненської сільської ради і її виконавчого комітету”.

Дивним виглядає той факт, що відповідь підготовлена наче від імені виконавчого комітету в той час коли звернення було адресовано саме голові села Броніславу Корицькому. В любому випадку це нічого не змінює, так як голова сільради є головуючим і на сесіях ради і на засіданнях виконавчого комітету, а тому для налагодження належної роботи в нього є всі можливості  і це є його обов’язком згідно законодавства.

Варто зазначити, що на початку 2017 року депутат сільської ради Серігй Вітенко вже обіцяв, що ситуацію стосовно публікації інформації буде виправлено:


Ситуацію з сайтом ми виправимо і будемо все висвітлювати. В нас просто нема відповідальної особи за сайт.


Однак, 8 місяців часу та бюджету в десятки мільйони гривень було недостатньо аби це виконати.

Нагадаємо, 18 серпня 2017 року ініціативна група мешканців села Гатне в кількості 25 осіб подала колективне звернення на адресу сільського голови Броніслава Корицького, в якому просила відповідно до законодавства належним чином публікувати на офіційному веб-сайті Гатненської сільської ради інформацію про проведення засідань сесій ради, виконавчого комітету, проекти їх рішень, прийняті рішення, протоколи голосування, а також оголошення про проведення громадських слухань та іншу низку питань.