Дерибан перехрестя на Прикордонній під “сільське господарство”

Історія зухвалого дерибану перехрестя, який може мати дуже негативні наслідки на майбутнє.

На межі сіл Гатного та Крюківщини є перехрестя, де під гострим кутом сходяться дві вулиці: Жулянська та Прикордонна.

 

 

В зв’язку з таким сходженням вулиць, добре,  що там є достатньо місця для здійснення безпечного виїзду, або з’їзду з Жулянської. Особливо беручи до уваги, що це межа сіл і заїзд на великий житловий масив сіл Гатного та Крюківщини.

 

Яким же було здивування, коли на публічній кадастровій карті з’явилась ділянка розміром 2 сотки з типом комунальна власність та цільовим призначенням під особисте селянське господарство (ОСГ)!

Аналіз графічних даних з кадастрової карти, супутникових знімків та їх співставлення, дають можливість чітко зрозуміти де ж саме має знаходитись вищевказана ділянка. Слід відмітити, що така ділянка, крім кардинального впливу на саме перехрестя, схоже ще й звужує вулицю Прикордонну своїм виступаючим кутом!

 

То невже сільська рада зібралась зняти асфальт, та посадити там картоплю, чи можливо посіяти моркву, чи що інше?
Та ні ж бо – це виявився зухвалий намір дерибану в чиїхось інтересах!

У витязі з державного кадастру, в розділі обмежень у використанні, зазначено дивні дані стосовно такої собі Євченко Вікторії Павлівни.

 

І дійсно, на 30-й сесії Гатненської сільської ради було затверджено проект землеустрою по відведенню у власність ділянки цій самій невідомій пані Євченко Вікторії Павлівні.

Нікому з пересічних мешканців села Гатне невідомо, хто ж є цією щасливицею і якими такими унікальними талантами вона володіє, щоб додуматись звернутись до сільради з проханням відвести у власність земельну ділянку прямо на перехресті.

Тим паче, що в генеральному плані села це перехрестя так чітко і накреслене?

 

І як можна було додуматись сільраді надати дозвіл на розроблення проекту в цьому місці (адже вимагається подача графічних матеріалів з чітким вказанням бажаного місця) і потім його затвердити?

Очевидно висновок напрошується тільки один — персональна матеріальна зацікавленість тих, хто ухвалював такі рішення. Простими словами – дерибан із попереднім записуванням права власності на підставну особу і послідуючим контрольованим продажем!

І навіть факт того, що це існуюча, заасфальтована дорога перехрестя, не зупинив сільраду від ганебної спокуси. Звісно ніхто сільським господарством там займатись і не планував, а розрахунок робився на те, що в майбутньому змінять цільове призначення під що заманеться.

В результаті їх нестратегічного (недолугого ) мислення, проблема тільки ускладнюється, адже потік транспорту буде збільшуватися, а вузькі дороги, відсутність тротуарів та велодоріжок тільки збільшують небезпеку для життя пішоходів.

 

Під час голосування на сесії за це питання, представники громадськості висловили обурення і протест стосовно такого рішення, аргументуючи принаймні, що це дорога і перехрестя. Але у відповідь на це почули купу вигадок і гру слів посадовців місцевого самоврядування – секретаря ради Дрощі та голови села Корицького.

Щоб зрозуміти деталі цієї ситуації пропонується наступне коротке інформативне відео. В кінці наведено фрагмент згаданої дискусії на сесії.

Цікаво, хто ж наважиться придбати цю скандальну ділянку?
І ще більш цікаво — доки ці обкрадання громади і свідоме утворення проблем буде продовжуватись?

І також риторичне питання — сільський голова та депутатський корпус це ті, кому мешканці села довірили представляти інтереси громади чи ті, кому надали індульгенцію на свавілля і дерибан ресурсів громади?

Варто нагадати, що це не перший випадок подібного дерибану, або абсолютно недалекоглядного управління земельними ресурсами.

ГО “Майбутнє Гатного” докладатиме зусиль, щоб не допустити цього дерибану, зберегти перехрестя в руках громади і не допускати виникнення таких проблем в майбутньому!

 

Автор: місцевий мешканець,
заступник голови ГО “Майбутнє Гатного”, Олексій Загорський

One thought on “Дерибан перехрестя на Прикордонній під “сільське господарство”

Коментарі закриті.